509 135 057 ela.konkol@gmail.com

O mnie

Jestem psychologiem i psychoterapeutą, pracuję w nurcie psychodynamicznym. Od ponad 20 lat pracuję jako psycholog, a od 2011 roku prowadzę prywatną praktykę psychoterapeutyczną. Pracuję z młodzieżą oraz osobami dorosłymi.

Ukończyłam Studia Psychologiczne na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz 4 letnią Szkołę Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym, jak również 2 letnie Studium Psychoterapii Młodzieży.

 Doświadczenie terapeutyczne zdobywałam na Klinice Psychiatrii Dzieci i Młodzieży CM UJ, na Oddziale Dziennym Leczenia Nerwic i Zaburzeń Behawioralnych CM UJ (dorośli), w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej, w Placówkach Opiekuńczo-Wychowawczych oraz w placówkach prowadzących pomoc psychologiczną ( poradnictwo psychologiczne, prowadzenie grup wsparcia, prowadzenie indywidualnej terapii).

Leczę depresje, nerwice, zaburzenia lękowe, zaburzenia jedzenia, zaburzenia osobowości, pomagam w kryzysowych sytuacjach życiowych, w problemach emocjonalnych, małżeńskich i rodzinnych, oraz w innych sytuacjach, w których potrzebna jest pomoc psychologiczna i wsparcie. Stale poszerzam swoją wiedzę oraz dbam o najwyższą jakość terapii. Swoja pracę poddaje regularnej superwizji oraz prowadzę psychoterapię w zgodzie z Kodeksem Etycznym Psychoterapeuty.